کتابخانه

سایت فرهنـگی تبلیـغی حـرم مطهـر رضـوی

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعیین صفحه پیش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 242165504
  تعداد بازدید این صفحه: 246579
  در امروز: 31684

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
×
 
شنبه 4/6/1396

 بالانشین

کتاب بالانشین با داشتن مطالب سودمند و مفیدی در زمینه چیستی سواد رسانه ای و مهارت ‌های مدیریت رسانه ها اعم از تلویزیون، رادیو، ماهواره، تلفن همراه و انواع بازی های رایانه‌ای شیوه صحیح استفاده از این رسانه ها را به ما می آموزد. 
گسترش رسانه ‌های جمعی در دنیای امروز یکی از علل اصلی تغییر سبک زندگی مردم است. این تغییر سبک در عین حال، افزایش میزان مصرف رسانه ‌ای انسان ها را نیز در پی دارد. افزایش بی سابقه حجم پیام ‌هایی که رسانه های جدید به ما و فرزندانمان می‌ رسانند باعث شده تا بخش زیادی از اوقات فراغت ما به استفاده‌ های گوناگون از رسانه ها اختصاص یابد.
متاسفانه بسیاری از ما در قبال رسانه ‌ها و به خصوص سرگرمی های رسانه ‌ای موضع منفعل داریم و همین موضوع باعث شده است شئون مختلف زندگی مان اعم از چگونگی پوشش، معاشرت، تفریح و ...به شدت تحت تاثیر رسانه‌ ها قرار بگیرد و در واقع بیش از آنکه ما برای استفاده رسانه ‌ای خودمان برنامه‌ریزی کنیم، رسانه ها برای چگونگی رفتارها و روابط و شکل زندگی اجتماعی ما برنامه ‌ریزی می کنند.
 
 
 
چاره برون رفت از این معضل کسب سواد رسانه‌ای و آموزش مهارت های مدیریت رسانه ها در خانواده است. اگر شیوۀ استفادۀ فرزندتان از رسانه ها برای شما نیز به مسئله‌ تبدیل ‌شده و مایلید مهارت هایی دربارۀ مدیریت رسانه‌ها در خانواده فراگیرید، مطالعۀ کتاب بالانشین را به شما توصیه می کنیم.

مطالب این کتاب در سه فصل تدوین شده است. در فصل اول اطلاعاتی درباره سواد رسانه ای و اهمیت فراگیری آن به دست ‌می آورید. در فصل دوم با ویژگی‌ ها، تأثیرات و آسیب های هر یک از رسانه ‌ها در زندگی آشنا خواهید شد و با مطالعه فصل پایانی این کتاب و شناخت ابعاد، اصول و انواع مدیریت رسانه در خانواده می توانید راهکارهای عملی مدیریت رسانه را برای خود و فرزندانتان به کار بندید.
کتاب بالانشین در 142 صفحه با قطع رقعی در سال 1395ش توسط انتشارات قبسات به چاپ رسیده است.
 
  
تعداد بازدید:501 
کلید واژه ها:
کتاب بالانشین , مدیریت رسانه , رسانه های جمعی , سبک زندگی , معرفی کتاب , سواد رسانه ای 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
نامه رسان
 • 1397/9/13 سه‌شنبه نامه رسان
  کتاب نامه رسان،‌ خاطرات یک پستچی در قالب داستان در دوارن اسارت است. دوران اسارت وی سراسر تلخی و زخم نیست، فراز و فرود دارد، جریان زندگی است.
  کتابخانه دیجیتال
نامه رسان
 • 1396/8/3 چهارشنبه نامه رسان
  کتاب نامه رسان،‌ خاطرات یک پستچی در قالب داستان در دوارن اسارت است. دوران اسارت وی سراسر تلخی و زخم نیست، فراز و فرود دارد، جریان زندگی است.
  انقلاب اسلامی
فرودگاه فرشتگان
 • 1396/8/2 سه‌شنبه فرودگاه فرشتگان
  بیمه عمر، بیمه درمان، بیمه حوادث، بیمه تکمیلی و ده‌ها بیمه دیگر... دیگر نگرانی‌هایم درباره فرزندانم را برطرف نمی‌کند!
  نوجوان
خط عاشقی
 • 1396/7/23 يكشنبه خط عاشقی
  خط عاشقی ماجرای شیدایی، دلبستگی و رمز و راز پرستوهای مهاجر با امام عاشقان حضرت علی بن موسی الرضا علیه الاف تحیه و الثناء است
  انقلاب اسلامی
خط عاشقی
نظرات
ارتباط با ما
نشانی:مشهد مقدس حرم مطهر امام رضا علیه السلام صحن جامع رضوی ایوان غربی
تلفن:32214421
فکس:32212008
ایمیل:Razavi.aqr.ir