.
.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعیین صفحه پیش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 246067637
  تعداد بازدید این صفحه: 3400343
  در امروز: 34063

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
×
چهارشنبه 9/8/1397

 مهربانی میراث قبیله ی شماست

آمده ام ضامنم شوید، تا برای همیشه دست صیاد گناه از سرم کوتاه شود.

تا به حال آن قدرها که دلم می خواسته با نامتان خلوت نکرده ام، امام پروازها و کبوترها؛ جای بودنتان هرگز در دل های ما خالی نیست، حضور روشنتان، دل های ما و آسمان شهر را نورباران می کند.

مولای من؛ بی قرارترین کبوترها بر فراز یادتان آرام می گیرند و همه ی گمشده ها در جستجوی راه، نگاهشان را به سمت گلدسته های شما که نشان هدایتند، دوخته اند و من که سقف دلم کوتاه است، در پناه بلندای گنبد شما در جست و جوی آسمانم.

در سقف کوتاه دلم، ابرها تکه تکه اند و باران نمی بارد، ابرها سیاهند. مثل کلاغی که با حسرت به سپیدی کبوتران گنبد طلا می نگرد. مولای من! ابرهای سترون دلم را با گوشه چشمی بارانی کنید و بگذارید کلاغ ها به آستانتان بیایند تا کبوتر شوند. دلم می خواهد کبوتر شوم. کبوتری از آن دسته که فقط برای پرواز سقاخانه برگزیده اید. من تشنه ی محبت و رأفتم.

مهربان! سقاخانه ات همه ی تشنگان را دریا دریا معرفت می نوشاند. می دانم لایق نیستم اما در آستانه ی محبت شما در عجبم! چرا دستم به دامن نگاهتان نمی رسد؟! اگرچه کوتاهی از دست من است، شما بزرگوار و دستگیرید و دست نگاهم را پس نخواهید زد. مولای من! از این آستانه ی امن و از خانه ی کریم، کجا بروم.

امام آمدن ها! آمده ام که بمانم. آمده ام که مجاور بشوم و به شرافت همسایگی با شما افتخار کنم. همین که در بارگاه آسمانی شما باشم، غنیمتی است که در حد و شمار نیست.

مولای من! آمده ام که دستانم را با اطمینان به پنجره فولاد گره بزنم و آرزوهایم را بر ایوان طلا دخیل ببندم تا روحم شفا بگیرد و سقف دلم روشن شود. آمده ام تا دیگر تاریکی را با من کاری نباشد. آمده ام ضامنم شوید، تا برای همیشه دست صیاد گناه از سرم کوتاه شود و تیرهای فتنه ی شیطان به سنگ بخورد. آمده ام با هزار تقاضا و آرزو و دنیایی امید که شما قبله ی حاجاتید و کرم و مهربانی میراث قبیله ی شماست. من حتی پیش از آمدن می دانستم برنخواهم گشت.

شیما بهاردوست

بازدید: 750
کلید واژه ها:
گنبد , دلنوشته , امام رضا , ایوان طلا , امام رئوف 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
آنچه برای انسان می ماند!!!
 ایرانیان و حضرت معصومه (سلام الله علیها)
سه کار که باعث غضب خداوند می شود
نیش زبان بدتر از از زخم سرنیزه است
نماز اول وقت امام رضا علیه السلام
ارسال نظر
ارتباط با ما
نشانی: مشهد مقدس، حرم مطهر امام رضا علیه السلام، صحن جامع رضوی، ایوان غربی
تلفن: 32212008-051
فکس: 32003552-051
صندوق پستی: 91735/517
ایمیل: razavi@aqr.ir