مجله نورالهدی نوجوان
این کتاب سوالاتی پیرامون موضوعات تفارت دخترها و پسرها، حضور در اجتماع، دوستی ها، کنترل غریزه، خواستگاری، ازدواج، خانواده همسر، حجاب، احکام شرعی می باشد.
1396/11/21 شنبه
دختران و نیازهای پیش رو
مولف: افخم السادات حسینی
ناشر کتاب: دفتر نشر معارف
معرفی کتاب
مجموعه کتاب های پرسش ها و پاسخ های دانشجویی توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و دفتر نشر معارف انتشار پیدا کرده است. آنچه این کتاب ها را از انواع مشابه برجسته می سازد طبقه بندی موضوعی، توجه به شبهات و سوالات روز، پاسخگویی بلیغ وبر اساس نظرات علما و مراجع عظام می باشد. لازم به ذکر است، این کتاب ها در عین حال این که دانشجویی نام گرفته اما برای هر ذهن پرسشگر و برای پاسخ به شبهات در اکثر محیط ها مناسب می باشد. با توجه به بمباران اطلاعاتی دشمنان اسلام ناب و شبهه افکنی روز افزون آنها، مطالعه چنین کتاب هایی که حجم کم و بیان ساده دارند، به همه و خصوصا فعالان فرهنگی حوزه جوان و نوجوان توصیه می شود. 
این کتاب سوالاتی پیرامون موضوعات زیر بیان شده و پاسخ هایی کاربردی برای هریک از آن ها عنوان گشته است: تفارت دخترها و پسرها، حضور در اجتماع، دوستی ها، کنترل غریزه، خواستگاری، ازدواج، خانواده همسر، حجاب، احکام شرعی.


 
بازدید:159

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط
عطر فرشته
 • 1397/2/28 جمعه عطر فرشته
  عطر فرشته با رویکردی جامعه شناختی از کارکردهای حجاب در مفهوم جامع آن در عرصه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی حکایت می کند.
معرفی کتاب دریا و آتش
جابر زمانه
 • 1397/1/31 جمعه جابر زمانه
  زمانی که تصمیمش را گرفت تا وارد حوزه علیمه شود مانعش شدند، آخر هیچکس فکر نمی کرد یک فرد نابینا بتواند دروس سخت حوزوی را بگذراند. اما او حالا..
بانوی فیروزه ای
 • 1397/1/19 يكشنبه بانوی فیروزه ای
  سارا عرفانی فرزندِ زمانه است، او نه الگویی دست نیافتنی بلکه یک زنِ موفق است که توانسته با توکل برخدا و تلاش زندگی اش را بسازد.
جوان باش همیشه
 • 1396/12/28 دوشنبه جوان باش همیشه
  کتاب «جوان باش همیشه» حکایت هایی از انس و ارتباط جوانان با معصومین علیهم السلام را دربردارد.
تعداد بازديد اين صفحه: 160