مجله نورالهدی نوجوان
این کتاب سوالاتی پیرامون موضوعات تفارت دخترها و پسرها، حضور در اجتماع، دوستی ها، کنترل غریزه، خواستگاری، ازدواج، خانواده همسر، حجاب، احکام شرعی می باشد.
1396/11/21 شنبه
دختران و نیازهای پیش رو
مولف: افخم السادات حسینی
ناشر کتاب: دفتر نشر معارف
معرفی کتاب
مجموعه کتاب های پرسش ها و پاسخ های دانشجویی توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و دفتر نشر معارف انتشار پیدا کرده است. آنچه این کتاب ها را از انواع مشابه برجسته می سازد طبقه بندی موضوعی، توجه به شبهات و سوالات روز، پاسخگویی بلیغ وبر اساس نظرات علما و مراجع عظام می باشد. لازم به ذکر است، این کتاب ها در عین حال این که دانشجویی نام گرفته اما برای هر ذهن پرسشگر و برای پاسخ به شبهات در اکثر محیط ها مناسب می باشد. با توجه به بمباران اطلاعاتی دشمنان اسلام ناب و شبهه افکنی روز افزون آنها، مطالعه چنین کتاب هایی که حجم کم و بیان ساده دارند، به همه و خصوصا فعالان فرهنگی حوزه جوان و نوجوان توصیه می شود. 
این کتاب سوالاتی پیرامون موضوعات زیر بیان شده و پاسخ هایی کاربردی برای هریک از آن ها عنوان گشته است: تفارت دخترها و پسرها، حضور در اجتماع، دوستی ها، کنترل غریزه، خواستگاری، ازدواج، خانواده همسر، حجاب، احکام شرعی.


 
بازدید:72

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط
اخلاق فاطمی
 • 1396/11/29 يكشنبه اخلاق فاطمی
  جلوه هایی از سیره و رفتار الهی و معنوی حضرت زهرا علیها السلام در ابعاد مختلف زندگی در این کتابچه به اختصار بررسی شده است.
زن ایرانی قبل و بعد از انقلاب
 • 1396/11/19 پنجشنبه زن ایرانی قبل و بعد از انقلاب
  این روزها هرجا که حرف از فعالیتی اجتماعی باشد زنان حضوری پر رنگ دارند، از انتخابات تا تحصیل، از کرسی های آزاد اندیشی تا مسابقات، از آزمون های دانشگاه تا...
شهید سعید مسافر
 • 1396/11/3 سه‌شنبه شهید سعید مسافر
  سعید در اولین روز از اولین ماه زمستان چشم به دنیا گشود، مادرش از سادات بود و پدرش از پاسداران انقلاب، با توجه به شغل پدر در تهران متولد شد و در...
زینت پدر
 • 1396/11/2 دوشنبه زینت پدر
  بوستان عصمت نبوی چشم به راه شکفتن غنچه دیگری است بر شاخه گل یاس؛ همان یاسی که بر دامانش کوثر عصمت جاری است و...
ایستگاه آخر (مجموعه داستان)
 • 1396/10/27 چهارشنبه ایستگاه آخر (مجموعه داستان)
  این کتاب، در قالب داستان و با نثر محاوره ای به مسئله مدگرایی، فرار از خانه، کنکور، فرار مغزها، ازدواج، بیکاری و... پرداخته است.
تعداد بازديد اين صفحه: 73