امام رضا(ع) فرمود:
عبادت به زیادی نماز و روزه نیست بلکه به اندیشیدن در امر پروردگار متعال است

مطالب مطرح شده در دوره آموزشی خط روشنگری

طرح دوره خط روشنگری با موضوع جریان شناسی و راهبرد مهار فتنه

کتاب رهنمای بپا تور نشوی

«بپا تور نشی» در باب ترفندهای مبارزه با شیطان از مجموعه کتب رهنما / شماره 135/ نوشته فتح الله نجارزادگان

کتاب گنج بدون رنج (از مجموعه کتب رهنما -133)

در عالم هر گنجی با رنجی همراه است و تنها یک گنج وحود دارد که سراسر شیرینی و لذت است و هیچ رنجی در آن راه ندارد. آن گنج چیزی نیست جز نماز کتاب گنج بدون رنج شامل شش داستان کوتاه درباره نماز است که به پرسش های زیر سعی دارد جواب دهد:آیا نسبتی میان آرامش روح و نماز وجود دارد؟آیا نماز همان حرف زدن با خداست؟

چرا من شیعه ام

در این کتاب با معیارهایی که بتوان راه درست را شناخت و در میان فرقه های گوناگون بهترین و اصلی ترین آن ها را انتخاب کرد؟ جواب این گونه سئوالات را در کتاب (چرا شیعه ام؟) نوشته حمیدرضا شاکرین از سری مجموعه رهنما شماره 129 بیابید

پاسخ به بیش از یکصد سوال پیرامون امام حسین علیه السلام

مجله کامل درباره صفات، کرامات ، احادیث، اصحاب، شبهات عاشورا درباره امام حسین علیه السلام
 
 
 

پاسخگویی

 
 
 

 ثبت نام دوره آموزش تخصصی «تبیین گفتمان انقلاب اسلامی»

دانلود کتاب های رهیافت و رهنما و فایلهای صوتی رهنوا و احکام

 
در صورت تمایل برای استفاده مناسب از امکانات و خدمات حرم مطهر رضوی و دسترسی سریع به معارف امام رضا علیه السلام نرم افزار همراه رضوی را دانلود و نصب نمائید.

دانلود نرم افزار همراه رضوی نسخه اندروید  
×
وقتی بناست، در بارگاه نورانی حضرت رضا(علیه السلام) خدمت‌گذار باشی و رضای حق‌تعالی را طلب کنی، بایستی اهدافی به بلندای نگاه و نظر حجت حق بر زمین، متصور شوی. باتوجه به این مهم، ادارۀ پاسخ ‌گویی به سوالات دینی اهداف پیش رو را در جهت انجام وظایف خود در نظر گرفته است. در ادامه به وظایف این اداره اشاره می‌کنیم: 1. برنامه ریزی و نظارت بر دفاتر پاسخگویی به سؤالات شرعی و مرکز مشاورۀ دینی و نشستهای پرسش‌وپاسخ تخصصی و عمومی؛ 2. تدوین و تعیین اولویتهای محتوایی حلقه های معرفت و نشستهای تخصصی و برنامه های ویژۀ گروههای زیارتی؛ 3. مدیریت فرایند شناسایی، جذب، به کارگیری و ارتقای استادان پاسخگو به سؤالات شرعی، مشاورۀ دینی، همایش های تخصصی و گروه‌ های زیارتی.  
×
نقشه حرم امام رضا