امام رضا(ع): ما سرپرست مومنان هستیم، که به سود آنان حکم می کنیم و حقوقشان را از ستمگران می ستانیم.
 
 
 

/پنجشنبه 26/1/13952016-04-14T11:22:39+04:30

 اقتصاد مقاومتی در آیات و روایات

با آنکه بیش از دو سال از ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب می ‌گذرد، اما هنوز چارچوب مستدلی از سوی دولت مردان درباره‌ ی این موضوع تدوین و طراحی نشده است. دکتر پیمان فلسفی و برخی همکاران او در مقاله ‌ای که قسمت سوم آن امروز منتشر می ‌شود، به واکاوی اقتصاد مقاومتی در آیات و روایات اسلامی پرداخته‌ اند.  
/دوشنبه 16/1/13952016-04-04T00:46:06+04:30

 چه درس ‌هایی می ‌توان از شعار سال گرفت؟

سیاست ‌های آمریکایی ‌ها در قبال ایران چیست که حتی با به تعبیر خود آن ‌ها «مذاکرات بی ‌سابقه با ایران» نیز تغییری در آن ایجاد نشده است. در این یادداشت بر آنیم از سیاست‌های تغییرناپذیر آمریکایی‌ ها در قبال ایران به‌ عنوان اولین درسی که می ‌توان از برجام و بعد از آن شعار سال گرفت یاد کنیم. 
/دوشنبه 9/1/13952016-03-28T10:18:56+04:30

 چرا توصیه‌ های اقتصادی رهبر انقلاب جدی گرفته نمی‌ شود؟

رهبر انقلاب اسلامی امسال را اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نام‌گذاری کرده ‌اند. این هجدهمین سالی است که به‌ صورت رسمی برای هر سال نامی تعیین می ‌شود. انتظار طبیعی آن است که هر سال بر موضوع و شعار تعیین ‌شده تمرکز شده و اقداماتی عملی برای نیل به آن شعار یا هدف برداشته شود و در نهایت کشور به‌ سوی پیشرفت و توسعه حرکت کند. 
  
گسترش معنویت در دنیای مدرن و استشمام شمیم خوش تفکر الهی در قرن ما بی تردید مدیون انقلاب اسلامی در ایران عزیز به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) است .
 بی شک درسالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تبلیغ معارف اهل بیت در حرم مطهررضوی رشدی شگرف داشته است . لذا توجه به گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی و اندیشه های حضرت امام و مقام معظم رهبری یکی از بخش های مهم پورتال معاونت تبلیغات را تشکیل می دهد .
در این سایت ریشه های انقلاب اسلامی مردم ایران ؛ بیداری ا سلامی؛ نقش انقلاب در گسترش معارف اهل بیت و سایر موضوعات از این دست مورد توجه و دقت خواهد بود.
 
×