آرشیو کل اخبار
آنچه از ایالات متفرقه آمریکا نمی دانید
 • 1397/10/5 چهارشنبه آنچه از ایالات متفرقه آمریکا نمی دانید
  یکی از نشانه های فروپاشی تمدن غرب، انحطاط اخلاقی جامعه غربی بویژه آمریکا و از هم گسیختگی اجتماعی در این کشور با فروپاشی نهاد خانواده است. آمار های هولناک سواستفاده جنسی و تجاوز، جرم و جنایت و رواج استفاده از مشروبات الکلی نشان از بحران بی پایان اخلاقی در آمریکا دارد.
  استکبار
 سوت پایان آمریکا
 • 1397/10/5 چهارشنبه سوت پایان آمریکا
  از نظر بسیاری از تحلیلگران بین المللی بویژه غربی قدرت نرم و سخت آمریکا در زمینه های مختلف در حال افول است. آنچنانکه آینده روشنی را برای ایالات متحده آمریکا متصور نیستند.
  یادداشت روز
سردار غریب افغانستان
 • 1397/10/5 چهارشنبه سردار غریب افغانستان
  سرداری که همه سالهای عمر خود را در مبارزه و مجاهدت گذراند. از قله های سربه فلک کشیده کردستان تا دره پنج شیر افغانستان. شهیدی که همه مبارزان و مجاهدان افغانستانی بخوبی او را می شناسند. او را باید سردار همدانی افغانستان خطاب کرد.
  شهدا
امریکای شکست خورده
 • 1397/10/5 چهارشنبه امریکای شکست خورده
  آمریکا پس از سال ها جنگ در خاورمیانه، به اذعان ترامپ رئیس جمهور آمریکا با شکست روبرو شده است. شکست سیاستهای آمریکا را می توان در کشورهای عراق ، سوریه ، یمن و افغانستان مشاهده کرد.
  تاریخ انقلاب
افول خاموش یک تمدن
 • 1397/10/1 شنبه افول خاموش یک تمدن
  نظام سرمایه داری غرب به اذعان اندیشمندان آمریکایی و اروپایی با بحران های جدی در عرصه های مختلف روبرو شده است، که توانایی لازم را برای حل این بحران ها ندارند و به اذعان آنان نظام لیبرال سرمایه داری غرب در حال افول و فرپاشی است.
  یادداشت روز
شاه یا غلام!
 • 1397/10/1 شنبه شاه یا غلام!
  تاریخ بخوبی وابستگی و ذلت پهلوی را در برابر بیگانگان نشان می دهد. موضوعی که در خاطرات دربار پهلوی به آن اشاره شده است و قابل انکار نیست. از اداره کشور به دست انگلیس تا اعمال نفوذ آمریکا در همه امور کشور ایران.
  تاریخ انقلاب
با نان مهربان تر باشیم
 • 1397/10/1 شنبه با نان مهربان تر باشیم
  ما ایرانی ها هر ساله 5/1 میلیون تن نان را دور می ریزیم معادل 3هزار میلیارد تومان در سال. دو میلیارد متر مکعب آب برای این دور ریز نان هدر می رود. با اصلاح الگوی مصرف می توان به اقتصاد کشور و خانواده کمک کرد.
  همراه با انقلاب
فرجام رضا شصت تیر
 • 1397/9/29 پنجشنبه فرجام رضا شصت تیر
  خاطراتی از روزهای سخت مردم ایران و ضعف و ذلت حاکمی که دست نشانده انگلیس بود و با اشاره آنها عزل و به جزیره موریس تبعید شد.
  تاریخ انقلاب