ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعیین صفحه پیش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 238333359
  تعداد بازدید این صفحه: 581212
  در امروز: 98646

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
×
چهارشنبه 29/2/1395

 تلاش مایکروسافت برای تحمیل ویندوز ۱۰ به کاربران

مایکروسافت در روزهای اخیر تلاش کرده به شیوه جدیدی کاربران ویندوزهای قدیمی تر را به مهاجرت به ویندوز ۱۰ مجبور کند. 
 و پیام هایی دال بر تعیین یک ضرب الاجل را برای آنان به نمایش گذارده است.
به گزارش مشرق، ظاهرا برای مایکروسافت مهم نیست که آیا کاربران تمایلی به خداحافظی با ویندوزهای 7 یا 8.1 دارند یا خیر و قصد دارد به هر نحو ممکن میلیون ها نفر را مجبور به استفاده از ویندوز 10 کند.

در ماه های اخیر بارها و بارها پیامی دال بر دریافت ویندوز 10 یا Get Window 10 در پنجره کوچکی در سمت چپ نمایشگر برای کاربران ویندوز به نمایش گذارده شده است. حالا به جای ترغیب کاربران به نصب ویندوز 10 ، مایکروسافت به طور خودکار تاریخ و ساعتی را برای به روز کردن رایانه های شخصی و مهاجرت به ویندوز 10 اعلام کرده است.
اگر کاربران نخواهند به روز به ویندوز 10 مهاجرت کنند باید به طور دستی بر روی لینک موجود در پیام کلیک کنند و برای برنامه ریزی مجدد این روند یا کنسل کردن کلی آن تصمیم بگیرند.

بنابراین با کلیک کردن بر روی این پیام جدید کاربران به جای خلاص شدن از دست آن برای مهاجرت ناخواسته به ویندوز 10 برنامه ریزی کرده و بدون آنکه لزوما با این کار موافق باشند شاهد نصب ویندوز جدید خواهند بود.

یکی از سخنگویان مایکروسافت مدعی است این تغییر بر مبنای بازخوردهای دریافتی صورت گرفته و کاربران می توانند در صورت تمایل برنامه ریزی صورت گرفته را تغییر دهند. بسیاری از کاربران ویندوزهای قدیمی به علت قابلیت های جدید ویندوز 10 که جمع آوری حجم زیادی از اطلاعات شخصی را از کاربران در زمان وبگردی و ... توسط مایکروسافت ممکن می کند، تمایلی به مهاجرت به این ویندوز ندارند. ویندوز 10 تا به حال بر روی بیش از 300 میلیون دستگاه در سراسر جهان نصب شده است.

منبع:

فارس
 
تعداد بازدید : 1365
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ
ارتباط با ما
نشانی: مشهد مقدس، حرم مطهر امام رضا علیه السلام، صحن جامع رضوی، ایوان غربی
تلفن: 32212008-051
فکس: 32003552-051
صندوق پستی: 91735/517
ایمیل: razavi@aqr.ir 
 
 
گسترش معنویت در دنیای مدرن و استشمام شمیم خوش تفکر الهی در قرن ما بی تردید مدیون انقلاب اسلامی در ایران عزیز به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) است .
 بی شک درسالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تبلیغ معارف اهل بیت در حرم مطهررضوی رشدی شگرف داشته است . لذا توجه به گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی و اندیشه های حضرت امام و مقام معظم رهبری یکی از بخش های مهم پورتال معاونت تبلیغات را تشکیل می دهد .
در این سایت ریشه های انقلاب اسلامی مردم ایران ؛ بیداری ا سلامی؛ نقش انقلاب در گسترش معارف اهل بیت و سایر موضوعات از این دست مورد توجه و دقت خواهد بود.
 
×