ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعیین صفحه پیش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 231157945
  تعداد بازدید این صفحه: 1021488
  در امروز: 97257

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
×
1396/1/27 يكشنبه

 جنگ مسلمانان!! پیشرفت غرب

1400 سال است مردم خاورمیانه یکدیگر را بخاطر اعتقادات خود می کشند و در همین حال بی خدایان برق را کشف می کنند
متن شایعه
 
" 1400سال است مردم خاورمیانه یکدیگر را بخاطر اعتقادات خود میکشند و در همین حال بی خدایان : برق را کشف میکنند، تلفن را اختراع میکنند، قدم در کره ماه میگذارند، واکسن بیماری های مختلف را میسازند،، ..اما مردم خاورمیانه بهشت را ازان خودمیدانند تا به حال پیش خود فکر کرده ایم که چرا خدا 124000راهنمای خود را در منطقه خاورمیانه فرستاده است؟ تا به حال فکر کرده ای چرا پیامبری در سرزمین استرالیا یا اروپا یا امریکا نفرستاد؟؟ اگرادیسون، انیشتین، راسل و ... توی جهنم هستند
پس دربهشت چه کسانی هستند؟! 1400سال است که هرکس در حکومت اسلامی آمد، خود را اسلام  واقعی نامید،
از زمان عمر و علی تا بن لادن و.... و حالا هم که بغدادی خود را اجرا کننده  اسلام واقعی میداند،، به راستی اسلام واقعی کجاست؟ چرادین کاملی همچون اسلام باید 70فرقه داشته باشد؟؟ فردی که از نظر اسلام کافر است، بخاطر انسان بودن و رضایت درونی خویش به کودکان فقیر کمک میکند، اما فرد دیگری به خاطر رضایت خدایش .. خدا هم آنها را نجس میخواند .. به راستی که کشورهای جهان سوم را با آتش زدن یک کتاب میتوان شلوغ کرد، اما کشورهای نوین کافران با کشته شدن یک کودک صدایشان بلند میشود .. یک فرد دیندار به خودش این اجازه را میدهد که به اسم خدا جان انسانی را بگیرد .. اما یک فرد بیخدا برای خدمت به بشریت، قلب مصنوعی میسازد .. انواع داروها را میسازد و ..... به راستی ما به کجا میرویم؟ هدفمان در زندگی چیست؟ مگر غیر از اینست که شما به خاطر جغرافیای کشورت مسلمانی؟ مگر غیر از این است که سیاه و سفید یکی هستیم و اسممان انسان است؟ انسان....... آیا وقت آن نرسیده که بخاطر انسان بودن به هم کمک کنیم نه به خاطر رضای خدا؟ شما.. خدا را در کجا میابید؟ در کنار سنگی در کشور بیگانه؟
درسرزمین اعراب ....؟؟ در ضریح های جنس طلا؟ درکعبه؟؟ مسجد؟؟ یا درکودکی که سرچهاراه ازتوطلب یه قرص نان میکند؟؟ یادرکمک به همنوعانت بدون منت؟؟ یا در یاری رساندن به انسانی دیگربدون کنجکاوی در دینش؟؟ "
 
 
پاسخ شایعه
 
1. بی خدایان همه 1400 سال اخیر را پیشرفت نداشتند و تا حدود 500 سال پیش، در اوج فقر فکری و علمی بودند!
2. مسلمانان با تکیه بر تعالیم الهی در بهره گرفتن از عقل و دانش، بیش از هزار سال پرچمدار پیشرفت و ترقى جهان بودند و دیگران از جمله بی خدایان، دانش خود را از مسلمانان می گرفتند!
http://yon.ir/1400s1
3. جنگ مخصوص مسلمانان نیست و اتفاقا بی خدایان بیشتر گرفتار جنگ بوده اند! فقط تعداد کشته های جنگ جهانی دوم که در اروپا اتفاق افتاد از همه کشته های خاورمیانه در این 1400 سال بیشتر است!
http://yon.ir/1400s2
4. درگیری های خاورمیانه به خاطر دینداری مردمش نیست، بلکه کشورهای استعمارگر و مستکبر برای منافع خود، چند قرن است که اختلاف و جنگ را در آن ترویج می کنند!
http://yon.ir/1400s3
http://yon.ir/1400s4
5. کشتن هیچ بیگناهی در اسلام روا نیست و کیفر اخروی و قصاص در دنیا را در بر دارد! آنچه در قرآن و سنت پیامبر درباره جنگ آمده، همگی ناظر به جنگ با کافران حربی، آنهم در معرکه جنگ است!
http://yon.ir/1400s5
6. اسلام هرجا جنگی رخ ‌دهد، گروه متجاوز را محکوم و گروهی که از خود دفاع می‌کند را مورد تحسین قرار می دهد!  (حج: 39 و 40)
http://yon.ir/1400s6
7. همه غربیها بی خدا نیستند و فقط در آمریکا 83% مردم معتقد به خدا هستند! نسبت دادن همه پیشرفت های علمی به بی خدایان دروغ است چراکه انیشتن، پاسکال، گالیله، نیوتن، پاستور و... همه معتقد به خدا و دین الهی بوده اند!
http://yon.ir/1400s7
http://yon.ir/1400s8
8. مردم خاورمیانه بهشت را از آن خود نمی دانند و پیروان سایر ادیان و ملتها هم می توانند به بهشت بروند! هر کسی بر اساس خدمات و اعمال خوبش مستحق پاداش است، مگر اینکه دانسته و از روی لجاجت حق را انکار کرده باشد!
http://yon.ir/1400s9
9. پیامبران فقط مخصوص خاورمیانه نبودند و بر اساس آیات و روایات از آغاز خلقت در هر جایی که انسانی زندگی می کرده، خداوند برای بیان و ابلاغ تکالیف خود، پیامبرانی را فرستاده است!
http://shayeaat.ir/post/187
10. ادعای افراد ملاک شناخت حق نیست بلکه حق معیارهای مشخصی دارد که بر اساس آن می توان حق و باطل را تعین کرد!
http://yon.ir/1400s10
11. کثرت فرق اسلامی بدلیل اختیاریست که خدا در انتخاب راه به انسان داده و طبق همین اختیار است که خود بی خدایان به فرقه هایی بسیار بیشتر از این تعداد تقسیم می شوند!
12. هر نوع بدی محکوم است و احساس مسئولیت در برابر یک کودک مظلوم، منافاتی با رنجش از توهین به مقدسات مسلمانان ندارد!
http://yon.ir/1400s11
13. اگر بی خدایان به کشته شدن کودکان حساسند، چرا در برابر کشتار کودکان یمن و عراق و...، اعتراضی نمی کنند؟!
14. اسلام آزار و کشتن کودکان را به شدید ترین شکل محکوم کرده و بهترین دستورات در مورد حقوق کودک، مختص اسلام است!
http://yon.ir/1400s12
15. آنها که آشنایی با فرهنگ رفتاری مسلمانان دارند، مهربانی و نوع‌دوستی را رفتار معمول و ریشه دار در مسلمانان می دانند!
16. مسلمانان علاوه بر وجوهات واجب مالی (خمس، زکات و...)، کمک‌های مالی دلخواهانه هم به نیازمندان دارند و اطعام‌های فراوانی که با انگیزه‌های دینی انجام می‌گیرد، در محیط ‌های غیراسلامی، نظیر ندارد!
http://yon.ir/1400s13
17. دینداری با مهرورزی منافات ندارد بلکه برعکس، پیامبران به عنوان دین دار ترین انسانهای روی زمین مهربان ترین انها نسبت به دیگران بوده اند! حتی در غرب، افرادی مثل حضرت مسیح مصداق مهربان ترین انسان ها هستند نه بی خدایان!
18. اسلام سیاه و سفید و فقیر و غنی را یکی می داند و از لحظه ظهورش با تبعیض به مبارزه برخواست و با وجود شرایط آن دوران، طرح حساب شده ای برای برانداختن برده داری ارائه کرد؛ برخلاف کشورهای بی خدا که تا همین اواخر برده داری در آنها رواج داشت!
http://yon.ir/1400s14
http://yon.ir/1400s15
19. همه دینداران مقلد نیستند و در همه جای دنیا دینداران (و غیر دینداران!) به دو گروه مقلد و صاحب‌نظر تقسیم‌پذیرند! این امر خاص جوامع اسلامی و مسلمانان نیست!
http://yon.ir/1400s16
20. کمک به خاطر خدا منافاتی با انسانیت ندارد و تشویقهای فراوان دین در این زمینه، انسانیت را کامل می کند! خدا همه جا هست، هم در کعبه که نماد وحدت امت اسلام است و هم در کنار کودک سر چهار راه! اعتقاد به دین برای این است که ما هم مانند بی خدایان، کودک سر چهار راه را فراموش نکنیم! 
بازدید:584
کلید واژه ها
جنگ مسلمانان، پیشرفت در غرب، شایعه 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
ارتباط با ما
نشانی: مشهد مقدس، حرم مطهر امام رضا علیه السلام، صحن جامع رضوی، ایوان غربی
تلفن: 32212008-051
فکس: 32003552-051
صندوق پستی: 91735/517
ایمیل: razavi@aqr.ir 
 
 
وقتی بناست، در بارگاه نورانی حضرت رضا(علیه السلام) خدمت‌گذار باشی و رضای حق‌تعالی را طلب کنی، بایستی اهدافی به بلندای نگاه و نظر حجت حق بر زمین، متصور شوی. باتوجه به این مهم، ادارۀ پاسخ ‌گویی به سوالات دینی اهداف پیش رو را در جهت انجام وظایف خود در نظر گرفته است. در ادامه به وظایف این اداره اشاره می‌کنیم: 1. برنامه ریزی و نظارت بر دفاتر پاسخگویی به سؤالات شرعی و مرکز مشاورۀ دینی و نشستهای پرسش‌وپاسخ تخصصی و عمومی؛ 2. تدوین و تعیین اولویتهای محتوایی حلقه های معرفت و نشستهای تخصصی و برنامه های ویژۀ گروههای زیارتی؛ 3. مدیریت فرایند شناسایی، جذب، به کارگیری و ارتقای استادان پاسخگو به سؤالات شرعی، مشاورۀ دینی، همایش های تخصصی و گروه‌ های زیارتی.  
×