سایت فرهنـگی تبلیـغی حـرم مطهـر رضـوی

معرفی و تشریح برنامه های دارالقرآن حرم مطهر رضوی
شرایط اجابت دعا

 شرایط اجابت دعا

معناى دعا اين نيست كه از وسايل طبيعى دست بشوييم و به جاى آن دست به دعا برداريم، بلكه مقصود آن است كه با تلاش و استفاده از وسايل موجود، به سراغ دعا برويم و با توجه و تكيه بر خدا، روح اميد و حركت را در خود زنده كنيم و از كمك ‏هاى بى دريغ او مدد بگيريم و بن ‏بست‏ ها را بشكنيم.
اخلاق کارمندی (پرهیز از کم کاری)

 اخلاق کارمندی (پرهیز از کم کاری)

به طور قطع کارمندی که حقوقش را کامل دریافت می کند ولی از کارش کم می گذارد و وظایف اداری خود را به طور کامل انجام نمی دهد هم کاری بسیار زشت و غیر اخلاقی مرتکب شده است و هم حقوق دریافتی را شبهه ناک کرده است. قرآن کریم کم کاری و کم فروشی را در سوره «مطففین» به شدت نکوهش کرده است.
خودسازى منتظران حضرت مهدى (عج)

 خودسازى منتظران حضرت مهدى (عج)

منتظران حضرت مهدى (عج ) و زمينه سازان انقلاب جهانى به رهبرى آن حضرت باید اموری را رعايت كنند، و توجه داشته باشند مبادا مورد نفرين امام (عج) گردند
آثار قرائت قرآن

 آثار قرائت قرآن

روز قيامت قرآن گويد: خداوندا هرکس شب ‏ها به تلاوت من مشغول بوده به بهشت داخل كن و جمعى از مردم به پيروى او داخل بهشت شوند و به آن ها گويد قرائت نموده و بالا برويد. با هر آيه كه تلاوت كنند يك درجه بالا روند تا به جايگاه معين خود مي رسند.
مطالب بیشتر
چند رسانه‌ای های برگزیده
در صورت تمایل برای استفاده مناسب از امکانات و خدمات حرم مطهر رضوی و دسترسی سریع به معارف امام رضا علیه السلام نرم افزار همراه رضوی را دانلود و نصب نمائید.

دانلود نرم افزار همراه رضوی نسخه اندروید
×